značeno Prima Steel Globus - Dámské brusle

Poškozeno.

značeno Prima Steel Globus
64238. Dámské brusle
Dražba ukončena:15.09.2021 20:32:00
Vyvolávací cena:500 Kč
nebylo vydraženo