značeno Prag

57777. Talíř se slaměnkovým dekorem, Prag

popis: Porcelán, průměr talíře 25 cm. Značeno Prag.

Pozn.: Mírně poškozeno.

zbývá: 28 dnů, 7 hodin

konec dražby: 09.06.2021 19:43:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 500 Kč

500 Kč 15.04.2021 22:50:30 3737