značeno Prag

57779. Šapo Prag

popis: Porcelán, výška šálku 7 cm, průměr talířku 13 cm. Značeno Prag.

Pozn.: Mírně poškozeno.

zbývá: 28 dnů, 7 hodin

konec dražby: 09.06.2021 19:45:00

vyvolávací cena: 500 Kč

Předmět ještě nebyl dražen