značeno Prag - Kropenka

Porcelán, výška 19 cm. Značeno vtlačenou značkou Prag.

Pozn.: Mírně poškozeno.

značeno Prag
20753. Kropenka
Dražba ukončena:13.06.2018 18:34:35
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč