značeno Pirkenhammer - Madona s dítětem

Porcelán, výška 26 cm. Značeno Pirkenhammer.

Pozn.: Mírně poškozeno.

značeno Pirkenhammer
87158. Madona s dítětem
Dražba ukončena:07.12.2022 21:47:34
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč