značeno Kodaň - Dvě děti

Porcelán, výška 11 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

značeno Kodaň
25804. Dvě děti
Dražba ukončena:12.12.2018 21:46:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč