značeno Kodaň

25804. Dvě děti

popis: Porcelán, výška 11 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 12.12.2018 21:46:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč