značeno Franz

301505. Šálek s podšálkem s plastickým dekorem papouška

popis: Porcelán, výška: 8 cm. značeno Franz.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 17.10.2019 20:04:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 800 Kč