značeno Franz - Šálek s podšálkem s plastickým dekorem papouška

Porcelán, výška: 8 cm. značeno Franz.

Pozn.: Mírně poškozeno.

značeno Franz
301505. Šálek s podšálkem s plastickým dekorem papouška
Dražba ukončena:17.10.2019 20:04:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč