značeno Dobiáš, Bechyně - Královna s dítětem

Keramika, výška: 32 cm. Značeno Dobiáš, Bechyně.

Pozn.: Mírně poškozeno.

značeno Dobiáš, Bechyně
301618. Královna s dítětem
Dražba ukončena:21.10.2019 20:17:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:800 Kč

800 Kč 17.10.2019 9:37:45 5269
700 Kč 13.10.2019 7:45:39 831