značeno Dobiáš, Bechyně

301618. Královna s dítětem

popis: Keramika, výška: 32 cm. Značeno Dobiáš, Bechyně.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 21.10.2019 20:17:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 800 Kč

800 Kč 17.10.2019 9:37:45 5269
700 Kč 13.10.2019 7:45:39 831