značeno Amphora - Váza s květinovým vzorem

Keramika, výška 27 cm. Značeno Amphora/RStk. Made in Austria.

Pozn.: Mírně poškozeno.

značeno Amphora
59288. Váza s květinovým vzorem
Dražba ukončena:19.05.2021 23:14:21
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč