Zdena Riegrová - Svit nad mořem

Kombinovaná technika, 90x100 cm. Monogramováno vpravo dole Z.R. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

Zdena Riegrová
306134. Svit nad mořem
Dražba ukončena:15.09.2020 20:03:53
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč