Zbyněk Slavíček - Modrá Praha

Kombinovaná technika, 89x57 cm. Signováno vpravo dole Z. Slavíček. Nerámováno.

Pozn.: Dílo bylo darováno současnému majiteli přímo od autora.

o autorovi: 1932, Praha - 2012

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč

Zbyněk Slavíček
58706. Modrá Praha
Dražba ukončena:29.04.2021 20:47:41
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 200 Kč