Ocelorytiny, všechny cca 9x15 cm. Některé signovány v tisku. Volné listy.
Pozn.: Papír mírně poškozen.
o autorovi: 1816 – 1896
Českoněmecký malíř, restaurátor fresek. Studoval na pražské Akademii. Malbu fresek studoval v Mnichově u Müllera a Hotzmeiera, studijně pobýval též v Itálii. Svými malbami vyzdobil zámky Ploskovice a Zákupy a natrvalo se usadil v Praze. Vytvořil množství obrazů svatých, malby s historickou tématikou, oltářní obrazy.