Vzadu přípis A. Neytková - Růže

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 55x71 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Vzadu přípis A. Neytková
58733. Růže
Dražba ukončena:29.04.2021 21:11:45
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč