střední Evropa 19. století (volně dle Albrechta Dürera) - Panna Maria s Ježíškem / Madona s hruškou

Olej na plátně, 52x44 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Nejdelší strana: 52 cm

střední Evropa 19. století (volně dle Albrechta Dürera)
84845. Panna Maria s Ježíškem / Madona s hruškou
Dražba ukončena:09.10.2022 20:25:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč