Suchá jehla, lept a litografie, od 17x14 cm do 9x14 cm. Všechny signovány Voj. Sedláček. Pasparty.
o autorovi: 1892, Libčany u Hradce Králové - 1973, Praha
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90 000 Kč