Vojtěch Sedláček - Povoz

Kresba, 17x25 cm. Signováno vpravo dole Vojt. Sedláček 54. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1892, Libčany u Hradce Králové - 1973, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90 000 Kč

Vojtěch Sedláček
60003. Povoz
Dražba ukončena:27.05.2021 20:05:24
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč