Nejdelší strana: 35 cm
Litografie, obě 21x29 cm. Signovány vpravo dole tužkou Vojt. Sedláček. Rámy ,skla.
Pozn.: Rámy mírně poškozeny.
o autorovi: 1892, Libčany u Hradce Králové - 1973, Praha
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90 000 Kč