Vojtěch Sedláček - Konvolut 2 litografií

Litografie, obě 21x29 cm. Signovány vpravo dole tužkou Vojt. Sedláček. Rámy ,skla.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1892, Libčany u Hradce Králové - 1973, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90 000 Kč

vydraženo top
Vojtěch Sedláček
80179. Konvolut 2 litografií
Dražba ukončena:26.06.2022 20:42:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 26.06.2022 20:34:34 7237
500 Kč 23.06.2022 14:03:21 10260