Vojtěch Sedláček - Konvolut 12 grafických listů

Litografie, od 60x40 cm do 9x17 cm. 4x signováno tužkou, 8x nesignováno. 8 litografií na jednom volném list, 4x pasparta.

o autorovi: 1892, Libčany u Hradce Králové - 1973, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90 000 Kč

Vojtěch Sedláček
59658. Konvolut 12 grafických listů
Dražba ukončena:13.05.2021 21:55:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč