Vojtěch Sedláček - Konvolut 10 grafických listů

Litografie, všechny cca 10x15 cm. 6x signováno tužkou, 3x signováno v tisku, 1x nesignováno. Volné listy.

o autorovi: 1892, Libčany u Hradce Králové - 1973, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90 000 Kč

Vojtěch Sedláček
59665. Konvolut 10 grafických listů
Dražba ukončena:13.05.2021 22:02:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč