Vojtěch  Tittelbach - Tři dívky

Kresba, 39x50 cm. Signováno vlevo dole V. Tittelbach. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1900 - 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 760 000 Kč

20460. Tři dívky
Dražba ukončena:31.05.2018 19:06:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč