V.Novák - Výhled do kraje

Olej na plátně, 65x95 cm. Signováno vpravo dole V. Novák. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

V.Novák
304757. Výhled do kraje
Dražba ukončena:09.05.2020 20:14:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 09.05.2020 19:22:33 5734
500 Kč 06.05.2020 12:17:38 2765