Vlastimil Zábranský - Adam, Eva a jablko

Litografie, 22x16 cm. Signováno dole uprostřed tužkou Zábranský 1984. Číslováno 75/100. Volný list.

o autorovi: 1936 - 2021

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

Vlastimil Zábranský
59482. Adam, Eva a jablko
Dražba ukončena:12.05.2021 22:04:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč