Vladimír Vestenický - Kunerácké hory

Olej na sololitu, 35x80 cm. Signováno vpravo dole V. Vestenický 1974. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1919 - 1979
Slovenský malíř

60156. Kunerácké hory
Dražba ukončena:27.05.2021 22:49:53
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 000 Kč