Vladimír Schulz - Pohled ze Strahova

Olej na kartonu, 21x30 cm. Signováno vpravo dole Vladimír Schulz. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1883 - 1953
Narodil se v Chotěboři. Studoval AVU u prof. Schwaigera. Působil jako učitel kreslení v Praze v Dušní ulici.

Vladimír Schulz
21237. Pohled ze Strahova
Dražba ukončena:27.06.2018 20:46:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč