Olej na kartonu, 21x30 cm. Signováno vpravo dole Vladimír Schulz. Rám. Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1883 - 1953 Narodil se v Chotěboři. Studoval AVU u prof. Schwaigera. Působil jako učitel kreslení v Praze v Dušní ulici.