Olej na kartonu, 40x50 cm. Monogramováno vpravo dole V. M. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 55 cm
o autorovi: 1926 – 2021
Český klavírní virtuos, malíř, pedagog. Kromě hudby studoval i výtvarné umění – malbu soukromě u Jaroslava Otčenáška a Jana Rambouska. Celý život se věnoval souběžně hudbě (jako virtuos i pedagog) i malbě, zaměřoval se zvláště na krajinomalbu, používal nejprve temperu, později oleje. Hojně vystavoval, autorsky i kolektivně.