Veselý - Ruleta

Tempera, 44x44 cm. Signováno vlevo dole Veselý 93. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Veselý
80140. Ruleta
Dražba ukončena:26.06.2022 20:19:17
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč