Věra Krumphanzlová - Cesta z města

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autorky.

Kombinovaná technika akvarel, email na plátně - listu. Signováno vzadu Věra Krumphanzlová 2022. Volný list.

o autorovi: 1946
Grafička, ilustrátorka. Studovala na SUPŠ sklářské v Železném Brodě a na VŠUP v Praze u S. Libenského. Nejprve pracovala ve filmu, v rozhlase, televizi a tisku. Později se věnovala kresbě a ilustraci, zvláště dětských knih. Vytváří volnou i užitou grafiku, také šperky. Pracovala jako kurátorka a vedoucí galerie Chodovská tvrz.

Věra Krumphanzlová
78159. Cesta z města
Dražba ukončena:15.06.2022 20:49:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč