Vardosanidze

60823. Dostaveníčko s kytarou

popis: Olej na plátně, 80x60 cm. Signováno vpravo dole Vardosanidze 2006. Nerámováno.

dražba ukončena: 30.06.2021 21:37:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 3 200 Kč