Václav Johanus

62791. Konvolut 6 serigrafií

popis: Serigrafie, 18x18 cm. Signováno a číslováno vpravo dole tužkou Václav Johanus. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

zbývá: 11 dnů, 3 hodin

konec dražby: 11.08.2021 20:17:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 100 Kč