Václav Johanus - Konvolut 6 serigrafií

Serigrafie, 18x18 cm. Signováno a číslováno vpravo dole tužkou Václav Johanus. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

Václav Johanus
62791. Konvolut 6 serigrafií
Dražba ukončena:11.08.2021 20:17:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč