Václav Brožík - následovník

60978. Dívka v zahradě

popis: Olej na plátně, 60x45 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Rám poškozen.

dražba ukončena: 01.07.2021 20:45:24

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 5 500 Kč