V. Tajovský, M. Veber a další - Konvolut 4 olejomaleb

2x olej na plátně, 1x olej na kartonu, 1x olej na sololitu, od 26x30 cm do 38x32 cm. Všechny signovány. Rámovány.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

V. Tajovský, M. Veber a další
67912. Konvolut 4 olejomaleb
Dražba ukončena:24.10.2021 20:51:00
Vyvolávací cena:500 Kč
nebylo vydraženo