V. Sedláček, J. Hlavsa, C. Chramosta, K. Tondl, J. Baruch a další - Konvolut 21 grafických listů

Různé grafické techniky, od 34x26 cm do 14x9 cm. Většina signována. Volné listy.

Pozn.: Některé mírně poškozeny.

V. Sedláček, J. Hlavsa, C. Chramosta, K. Tondl, J. Baruch a další
59580. Konvolut 21 grafických listů
Dražba ukončena:13.05.2021 20:37:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč