V. Hodík

62069. Osamělý topol

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 47x47 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 25.07.2021 20:48:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč