TOYA - Pohádka

Akryl na plátně, 50x50 cm Signováno vpravo dole TOYA. Nerámováno.

Stav: Malba poškozena.

o autorovi: 1999
Narodila se v Praze. Studovala SPŠG Hellichova a VOŠ Scholastika.
V současné době studuje Fakultu designu a umění Ladislava Sutnara. Mladá umělkyně vystupující pod pseudonymem TOYA vede dialog s tématy života, smrti a erotična a něhy. Snové ztvárnění, jehož směrem se vydává, může býti uklidňujícím - ale také dechberoucím zážitkem pohybujícím se mezi konceptem a klasickou malbou. Její díla jsou na aukčním trhu novinkou.

77138. Pohádka
Dražba ukončena:25.05.2022 20:11:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
nebylo vydraženo