Tomáš Matera

60820. Modrá fontána - VELKÝ FORMÁT

popis: Olej na sololitu, 58x135 cm. Signováno vpravo dole Matera 71. Rámováno.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

dražba ukončena: 30.06.2021 21:34:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 800 Kč