Tomáš Bím - U Zlatého slunce

Litografie 32/60, 15x9 cm. Signováno tužkou vpravo dole Tomáš Bím 76. Rám, sklo.

Stav: Mírně poškozeno.

Nejdelší strana: 30 cm

o autorovi: 1946, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 410 000 Kč.

87052. U Zlatého slunce
Dražba ukončena:07.12.2022 22:21:00
Vyvolávací cena:500 Kč
nebylo vydraženo