Tomáš Bečák - Katolický kancionál

Votivní kniha, 19x13 cm. Neogotická celokožená tlačená zlacená vazba ozdobená kostěným křížem. Okraje vazby zdobeny mosaznou lištou. Funkční trnová spona se symboly víry, lásky a naděje. Zlatá ořízka. 617 stran + obsah. Vydal Bedřich Gross, Olomouc 1879.

Pozn.: Poškozeno - knižní blok vytržen z vazby.

Tomáš Bečák
59479. Katolický kancionál
Dražba ukončena:12.05.2021 22:01:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč