Tibor Göröcs - Placenta and navel cord

Olej na plátně, 80x60 cm. Signováno vlevo dole Göröcs 75. Rámováno.

o autorovi: 1947 - ?
Německý malíř.

Tibor Göröcs
65077. Placenta and navel cord
Dražba ukončena:30.09.2021 20:22:31
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč