Sylvie Vašinová

308228. Thunovská ulice

popis: Kombinovaná technika, 65x35 cm. Nesignováno. Rámováno.

dražba ukončena: 09.04.2021 20:15:45

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 600 Kč