Tempera, 59x41 cm. Signováno vpravo dole Abel. Rámováno.
Nejdelší strana: 79 cm
o autorovi: 1929 – 1986
Malíř, monumentalista. Studoval na VŠVU v Bratislavě u profesorů Fully, Mudrocha a Želibského. Byl členem Svazu slovenských výtvarných umělců.