S. Vujovič - Ženský poloakt

Olej na plátně nalepeném na kartonu, 45x31 cm, signováno vpravo dole S. Vujovič , rám.

Pozn.: Malba i rám místy poškozeny.

2002. Ženský poloakt
Dražba ukončena:26.03.2015 19:50:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 25.03.2015 18:47:59 19
500 Kč 19.02.2015 23:20:03 238