Švédsko po pol. 20. stol. - Závěsné hodiny

Výška: 48 cm.

Pozn.: Jedná se o řezaný, zlacený, dřevěný masiv. Kvalita i zachovalost jsou velmi vysoké. V chodu, bez záruky přesnosti. Mírně poškozeno. Chybí klíček.

Švédsko po pol. 20. stol.
78333. Závěsné hodiny
Dražba ukončena:15.06.2022 21:10:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč