Nejdelší strana: 61 cm
Výška: 61 cm. Značeno Wahlgren Stockholm. Pozn.: Jedná se o řezaný zlacený dřevěný masiv. Kvalita i zachovalost jsou velmi vysoké. V chodu, bez záruky přesnosti. Mírně poškozeno.