Švédsko 2. pol. 20. stol. - Nástěnné hodiny

Nejdelší strana: 61 cm

Výška: 61 cm. Značeno Wahlgren Stockholm.

Pozn.: Jedná se o řezaný zlacený dřevěný masiv. Kvalita i zachovalost jsou velmi vysoké. V chodu, bez záruky přesnosti. Mírně poškozeno.

doporučujeme
Švédsko 2. pol. 20. stol.
130101. Nástěnné hodiny
Zbývá:8 dnů, 13 hodin
Konec dražby:01.12.2024 21:25:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 100 Kč

1 100 Kč 22.11.2024 22:21:20 5420
1 000 Kč 22.11.2024 19:25:43 1347