středoevropský malíř přelomu 19. a 20. stol.

60709. Muž se sklenkou

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 17x17 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Rám poškozen.

zbývá: 8 dnů, 6 hodin

konec dražby: 30.06.2021 19:43:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 300 Kč