středoevropský malíř přelomu 19. a 20. stol. - Scéna z pobřeží

Olej na plátně, 60x90 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

středoevropský malíř přelomu 19. a 20. stol.
58493. Scéna z pobřeží
Dražba ukončena:28.04.2021 20:49:59
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 900 Kč