středoevropský malíř přelomu 19. a 20. stol.

65235. Na jižním pobřeží

popis: Olej na kartonu, 21x29 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 30.09.2021 22:56:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 3 500 Kč