středoevropský malíř přelomu 19. a 20. stol. - Na jižním pobřeží

Olej na kartonu, 21x29 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

středoevropský malíř přelomu 19. a 20. stol.
65235. Na jižním pobřeží
Dražba ukončena:30.09.2021 22:56:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 500 Kč