středoevropský malíř přelomu 19. a 20. stol. - Městečko v údolí

Olej na kartonu, 32x43 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Pozn.: Současný majitel získal dílo z pozůstalosti Františka Kavána.

středoevropský malíř přelomu 19. a 20. stol.
60803. Městečko v údolí
Dražba ukončena:30.06.2021 21:17:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 17.06.2021 14:54:05 754