středoevropský malíř přelomu 19. a 20. stol.

60803. Městečko v údolí

popis: Olej na kartonu, 32x43 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny. Současný majitel získal dílo z pozůstalosti Františka Kavána.

dražba ukončena: 30.06.2021 21:17:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 000 Kč

1 000 Kč 17.06.2021 14:54:05 754