středoevropský malíř přelomu 19. a 20. stol. - Dívka s květinovým košíkem

Olej na plátně, 46x33 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.

středoevropský malíř přelomu 19. a 20. stol.
58496. Dívka s květinovým košíkem
Dražba ukončena:28.04.2021 20:40:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 200 Kč