středoevropský malíř počátku 20. stol. -  Zátiší s knihou a vázou

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 18x26 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

středoevropský malíř počátku 20. stol.
67920. Zátiší s knihou a vázou
Dražba ukončena:24.10.2021 21:12:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 400 Kč