středoevropský malíř konce 19. stol.

67909. Večerní rybaření

popis: Olej na dřevě, 13x16 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 8 dnů, 18 hodin

konec dražby: 24.10.2021 20:48:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

Předmět ještě nebyl dražen