středoevropský malíř konce 19. stol. - Večerní rybaření

Olej na dřevě, 13x16 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

středoevropský malíř konce 19. stol.
67909. Večerní rybaření
Dražba ukončena:24.10.2021 20:54:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 200 Kč